Pilne... lektorzy i zespół!!!

Jutro /20 listopada/ Uroczystość tytularna chrystusowców, czyli Uroczystość Chrystusa Króla. To dzień, dla nas chrystusowców szczególny, w którym dziękujemy Bogu za istnienie naszej zakonnej rodziny, powstałej w 1932 roku. To także dzień wspomnienia św. Rafała Kalinowskiego. O 19:00 odprawię wraz ze swoimi współbraćmi Mszę Świętą, na której będę Bogu i św. Rafałowi, mojemu patronowi, dziękował za wszystko i za Was kochani. Serdecznie na tę Mszę was zapraszam. Jest jeszcze jedna ważna sprawa...


W niedzielę, na wszystkich Mszach będziemy zbierać ofiary na seminarium chrystusowców w Poznaniu. Proszę was, drodzy lektorzy,w imieniu ks. Proboszcza - o wyrozumiałość i mobilizację. Osobom, które złożą ofiarę wręczać będziemy ulotkę o naszym Seminarium.

  6:30 - W. Gawarecki, M. Bomba, M. Wróblewski
  8:00 - W. Gawarecki, M. Bomba (+ ministranci)
  9:30 - P. Motyl, J. Sadowski, M.Sadowski (+ ministranci)
11:00 - M. Nowak, A. Tymicz (+ ministranci)
12:30 - D. Chrząszcz, Krzysiek (+ ministranci)
14:00 - W. Gładysz, P. Wojcieszek, K. Malinowski (+ ministranci)
15:00 - D. Chrząszcz, M. Węcławowicz (+lektorzy)
19:00 - K. Fiszer (+lektorzy)

Osoby wyszczególnione (nie muszą służyć na dwóch Mszach) są odpowiedzialne za przeprowadzenie zbiórki (po modlitwie "postcomunio" idziecie z puszkami i ulotkami, po dwóch do głównych i bocznych drzwi), puszki i ulotki w zakrystii (siostra, lub p. Edek).

+pozdrawiam i do zobaczenia, jutro....


Ks. Rafał J. S SChr