Dzień Świętości Życia

Dziś toczy się dramatyczna walka o życie nienarodzonych. Skutecznym orężem w tej walce jest nasza modlitwa i duchowa adopcja dzieci zagrożonych aborcją. W najbliższy piątek, w Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, wraz z całym Kościołem, przeżywać będziemy Dzień Świętości Życia.

O godz. 18:30, jedynie przy blasku świec, zostanie odprawiona Msza Święta, w intencji obrony życia poczętego. Specjalne świece, których płomień będzie nam towarzyszył tego wieczoru, będzie można nabyć tuż przed Eucharystią.

Po Mszy Świętej, odbędzie się projekcja głośnego filmu dok. „Syndrom”, opowiadającego wstrząsającą historię młodych małżonków, którzy zdecydowali się na usunięcie swojego dziecka.

Po filmie rozpoczniemy Muzyczne Uwielbienie, połączone z Adoracją Najświętszego Sakramentu, przygotowane przez Duszpasterstwo Młodych „Wieczernik” oraz Odnowę w Duchu Świętym. Będziemy zaiwerzać swoje życie Chrystusowi, kapłani nałożą ręce na głowy czuwających, modląc się o duchowe uzdrowienie i o uwolnienie z tego, co ogranicza, zniewala... W czasie modlitwy będzie można włączyć się w dzieło Duchowej Adopcji.

Następnie udamy się ze świecami pod pomnik JP II, wielkiego obrończy życia nienarodzonych, gdzie odśpiewamy Apel Jasnogórski.

Zapraszamy do obejrzenia wstrząsającego świadectwa... Kobiety, która przeżyła aborcję...


Zapraszamy wszystkich, szczególnie Was kochana młodzieży...
W ten wieczór wydarzy się naprawdę wiele... Każdy czas potrzebuje swoich bohaterów! Przyjdź w piątek, na 18:30 i powalcz o swoje życie i życie tych najsłabszych... Nienarodzonych...