Lednica 2011. Weź ze sobą....

Kilka rad, jak dobrze się przygotować, co ze sobą wziąć.

Spowiedź święta. Przygotujmy się do tego Spotkania także wewnętrznie. Przystąpmy do spowiedzi świetej, by móc w łasce uświęcającej uczesniczyć w Spotkaniu. Istnieje możliwość spowiedzi także na Polach Lednickich! Kapłani spowiadają już od 10 rano.
Przyjaciel. Przywieź ze sobą przyjaciela, znajomego. Niech i on raduje się wiarą z Tobą, z nami! Wybierzmy razem Chrystusa!
Biała szata. Symbol czystości, Chrzu Świętego, którego przyrzeczenie odnawiamy podczas Spotkania. Ubierzmy się wszyscy na biało!
KLUCZ. Przywieź ze sobą klucz do swego serca. Na pewno macie w domach wiele starych, nieużywanych kluczy. Niech one będą symbolem otwarcia naszego serca. W zamian każdy uczestnik Spotkania otrzyma Klucz do nieba.
DOBRE UCZYNKI. Przywieź ze sobą kartkę z wypisanym dobrym uczynkiem - symbolem Twojego dążenia do świętości.

Wyposażenie uczestnika Spotkania:

- ubranie na cebulkę: kurtka przeciwdeszczowa, ciepły sweter, nakrycie głowy chroniące przed słońcem, dobre buty, dodatkowe skarpetki, karimata i śpiwór, koniecznie koc termiczny - folia NRC (mieści się w kieszeni, można go bez problemu kupić w każdej aptece, a świetnie ochroni przed słońcem, a w nocy przed przemarznięciem, może z powodzeniem zastąpić śpiwór).
- prowiant (kanapki, owoce, słodycze, termos z gorącą herbatą oraz koniecznie niegazowana woda do picia). Będzie także możliwość zakupienia jedzenia i napojów na Polu.
- przyjmowane codziennie leki, szczególnie dotyczy chorujących na cukrzycę, epilepsję, astmę, choroby serca czy nerek oraz osób narażonych na reakcje alergiczne (najbardziej dokuczliwe alergeny na polu to wszelkie pyłki roślin, także bardzo duża ilość kurzu),
- mini - apteczka: podstawowe leki - przeciwbólowe, witamina C, wapno, tabletki na gardło, maść na ukąszenia komarów - oraz plastry opatrunkowe i bandaż, podstawowe środki higieniczne. Krem z filtrem UV i krem na oparzenia (na Polach Lednickich nie można uciec przed słońcem). 

Na Pola wpuszczają od 8:00. Przenocujemy w autobusie :)) Wyjeżdżamy w piątek o 22:00, spod Plebanii.

UWAGA!!!!! Osoby niepełnoletnie muszą wziąć ze sobą zaświadczenia od rodziców, ze zgodą na wyjazd. Wszyscy musicie zabrać ze sobą legitymacjie i dowody tożsamości!!!